Doradca handlowy ds. żywienia zwierząt

REJON DZIAŁAŃ

- promień 150 km od miejsca zamieszkania kandydata
- woj. dolnośląskie, pomorskie, wielkopolskie

ZADANIA

- sprzedaż komponentów i produktów paszowych do gospodarstw rolnych,
- utrzymywanie relacji z klientami i pozyskiwanie nowych odbiorców.

WYMAGANIA

- podstawowa wiedza w zakresie chowu i żywienia zwierząt gospodarskich
- orientacja na rozwój i osiąganie celów
- gotowość do pracy w terenie
- prawo jazdy kat. B

ZAPEWNIAMY

- rozwój zawodowy i osobisty
- samochód i inne narzędzia pracy
- konkurencyjne wynagrodzenie

SZYBKA APLIKACJA

Dołącz dodatkowe dokumenty

Przesyłając aplikację Wyrażasz zgodę na przetwarzanie swoich danych osobowych zawartych w dokumentach aplikacyjnych oraz zebranych w trakcie ewentualnych rozmów

Administratorem danych osobowych jest Ewrol Sp. z o.o., 11-311 Kolno, Lutry 101 (Administrator). W Polityce Prywatności Administrator informuje o celu, okresie i podstawach prawnych przetwarzania danych osobowych. Polityka prywatności

dodano 13.10.2023 11:50:35

Forma zatrudnienia:

umowa o pracę

Golub-Dobrzyń

Zwierzęta

Handlowiec

3 wakaty